null

Drone

Havadan Profesyonel Görüntüleme Hizmetleri ile Projelerinize Yeni Bir Boyut Katın!

Beyaz Zürafa, drone ile havadan video ve fotoğraf çekimleri konusunda lider bir prodüksiyon şirketidir. Profesyonel ekipmanlarımızla, markanızı, etkinliklerinizi ve projelerinizi havadan özgün ve etkileyici bir şekilde belgeleyerek yeni bir boyut kazandırıyoruz. FPV, DJI Inspire, DJI Matrice 600 Pro, Freefly Systems ALTA 8, DJI S 1000, DJI Inspire 2 with Zenmuse X7 DNG RAW gibi sektörün önde gelen ekipmanlarıyla çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Drone Çekimleri

Beyaz Zürafa olarak, havadan profesyonel video ve fotoğraf çekimleri sunuyoruz. Uzman drone pilotlarımız sayesinde, özgün ve etkileyici açılardan görseller yakalayarak projenize veya etkinliğinize değer katıyoruz. Havadan çekimlerle markanızın ve etkinliklerinizin dijital dünyadaki varlığını güçlendiriyoruz.

Hızlı ve dinamik çekimler için FPV drone hizmeti veriyoruz. FPV (First Person View) teknolojisi sayesinde, heyecan verici ve akıcı görüntüler elde ederek projenizin etkisini artırıyoruz. Adrenalin dolu anları özgün bir şekilde yansıtmak için FPV drone çekimleriyle izleyicilerinize etkileyici deneyimler sunuyoruz.

Profesyonel görüntüleme hizmetleriyle projeleriniz fark yaratmaya hazır!

Detaylı bilgi ve işbirliği bizimle iletişime geçebilirsiniz.