null

Prodüksiyon

Etkinliklerinizi ve Projelerinizi Profesyonelce Canlandırın!

Beyaz Zürafa, etkinlik ajansları ve kurumsal firmalar için özel fotoğraf çekimi ve video prodüksiyonu hizmeti sağlayan öncü bir prodüksiyon şirketidir. Televizyon programları, belgeseller, toplantılar ve etkinlikler için kapsamlı video prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz. Öz malımızda bulunan son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli ekibimizle birlikte çözüm üretiyoruz.

Video Prodüksiyon

Beyaz Zürafa’nın uzman video prodüksiyon ekibi, etkinliklerinizi sinematik bir anlatımla ölümsüzleştiriyor. 10 adet HD kamera, 12 adet 4K sistem kamerası ve 8 adet 4K Cine kamera gibi üstün teknolojiye sahip ekipmanlarımızla etkinliklerinizi 360 derece görüntülüyoruz. Size özel olarak hazırlanan video içeriklerimiz, etkinliklerinizi yeniden yaşatmanızı sağlayacak.

Fotoğraf Çekimi

Beyaz Zürafa olarak, o anın tamamını yansıtan fotoğraf çekimlerimizle etkinliklerinizin en güzel karelerini ölümsüzleştiriyoruz. Profesyonel fotoğrafçılarımız, her detayı titizlikle yakalayarak özgün ve etkileyici fotoğraf koleksiyonları oluşturuyor. Etkinliklerinizin ruhunu yansıtan kareleri ile gelecekteki anılarınıza ışık tutuyoruz.

Etkinlik Prodüksiyonu

Beyaz Zürafa olarak, fotoğraf çekimi ve video prodüksiyon hizmetlerimizi birçok alanda başarıyla sunuyoruz. Bayi toplantısı, seminer, konser, gala, festival ve daha pek çok etkinlikte sizinle bir araya gelerek, o anın enerjisini ve önemini en güzel şekilde yakalıyoruz.

Post Event Film Kurguları

Profesyonel post prodüksiyon ekibimiz, etkinliklerinizin kurgulanmasını üstleniyor. Kurgulanan videoları youtube, instagram reels, post, linked’n gibi mecralarda paylaşılacak assetslere göre özel olarak hazırlıyoruz. Tüm çekimlerinizi özenle inceliyor, unutulmaz anları özel kurgu teknikleriyle harmanlayarak size özel video içerikler oluşturuyoruz.

Televizyon Programları ve Belgeseller

Beyaz Zürafa olarak, televizyon programları ve belgeseller için yaratıcı ve etkileyici prodüksiyonlar hazırlıyoruz. Hikayenizi en iyi şekilde ekrana taşıyacak görsel ve işitsel kaliteyi sağlamak için son teknoloji HD ve 4K kameralarımızı kullanıyoruz. Her aşamada profesyonel bir yaklaşım benimseyerek, projenizin başarıya ulaşmasına katkı sağlıyoruz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.